Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2021-06-20 sklep nieczynny
Wybierasz produkty
Rezerwujesz
Odbierasz i płacisz w sklepie
Wybierz swój sklep
42 punkty w całej Polsce
Wybierasz produkty
Rezerwujesz
Odbierasz i płacisz

Baseny ogrodowe, akcesoria basenowe i zabawki plażowe

Zmień widok
Filtruj Filtruj
Sortuj Sortuj
Filtruj
Cena
-
Produkty dostępne
Producent
Pokaż w sklepie
Pokaż listę sklepów
Lista sklepów
To już wszystkie produkty

Baseny ogrodowe dla dzieci

Lato, podwyższone temperatury, upały – co się sprawdzi lepiej niż basen z przyjemną i chłodną wodą? Oferta naszego sklepu obejmuje baseny różnego typu, w tym ogrodowe dla dzieci, stelażowe z pompą, rodzinne, ogrodowe z pompą oraz baseny dla malucha. Niezależnie od tego, jaki potrzebujesz, każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością oraz dbałością o detale.

Zastanawiasz się nad wyborem? Nie ograniczaj się i sięgnij po to, co dla Ciebie i Twojej rodziny najlepsze!

Basen ogrodowy dla malucha

Charakteryzuje się odpowiednio mniejszymi wymiarami, które sprawiają, że jest znacznie łatwiejszy w rozłożeniu i użytkowaniu. Oczywiście wpływa to także na zachowanie komfortu, jak i bezpieczeństwa maluchów. Łatwiej bowiem zauważyć sytuację kryzysową w mniejszym baseniku niż w dużym, skierowanym do większych dzieci lub dorosłych. Nasza oferta obejmuje baseny w różnych kolorystykach, z grafikami przedstawiającymi postaci z ulubionych bajek lub filmów. Mogą mieć nawet pompowane zadaszenie osłaniające dzieci przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych.

Basen ogrodowy z pompą

Jest to basen o większych rozmiarach, który jest dodatkowo zaopatrzony w pompę uzupełniającą poziom wody w przypadku, gdy zajdzie taka potrzeba. Wykonany jest ze specjalnego tworzywa o dużej wytrzymałości na przebicie oraz rozerwanie. Oczywiście, nie jest jednak niezniszczalny. Zatem, jeżeli sięgasz po basen ogrodowy z pompą ,zadbaj również o przygotowanie podłoża na jakim go umieścisz. Olbrzymia ilość wody, jaka się w nim zmieści, wywiera bardzo duży nacisk na podłoże, co mogłoby skutkować przebiciem basenu, gdyby znalazł się pod nim, np.ostry kamień.

Basen rodzinny

Basen rodzinny jest jednym z najbardziej popularnych produktów, po które sięgają nawet większe rodziny. Charakteryzuje się dużymi rozmiarami, ostatecznie musi pomieścić w sobie nawet kilka dorosłych osób w jednym czasie. Staranność wykonania oraz odpowiednie materiały wpływają na jego wytrzymałość oraz trwałość w codziennym użytkowaniu. Nie musisz oczywiście obawiać się, że wyblaknie pod wpływem słońca (nie traci koloru pod wpływem promieni UV). Doskonały wybór dla rodzin lubiących spędzać czas w swoim towarzystwie. Basen rodzinny w dobrej cenie, dla każdego!

Basen stelażowy z pompą

Baseny tego typu stanowią najbardziej zaawansowany typ produktów, bowiem zastosowanie specjalnego stelażu gwarantuje zachowanie sztywności basenu niemal w każdych warunkach. Natomiast profesjonalna pompa sprawnie uzupełni brakującą w nim wodę. Basen stelażowy z pompą nie jest najtańszym wyborem, ale zdecydowanie najtrwalszym i gwarantującym najwięcej pozytywnych emocji dla osób spędzających w nim swój wolny czas.

Baseny ogrodowe dla dzieci

Najwyższej jakości baseny ogrodowe dla dzieci są tym, co sprawi im największą frajdę. Szczególnie w gorące, wręcz upalne dni, pozwalają się schłodzić w chłodnej i niezwykle przyjemnej wodzie, bez ryzyka podtopienia przez zbyt wysoki poziom wody. Charakteryzują się oczywiście odpowiednio mniejszymi rozmiarami, aby zapewnić przebywającym w nim dzieciom maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo.

z 6

Sortuj

Sortowanie według

Filtruj

Cena
-
Producent

Producent

Pokaż w sklepie

Pokaż w sklepie

Kategorie

Logowanie

Ulubione

Koszyk