Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2021-04-11 sklep nieczynny
Powrót

MAGIC TRUCK BASIC BETONIARKA

Rating Rating Rating Rating Rating
Opinie: 0 Oceń produkt
  • Numer katalogowy: 36340
  • EAN: 5900694363403
99
99
szt.
Dostępne: 3
w 1 sklepach w całej Polsce
Przeglądasz ofertę:
Wybierz swój sklep aby sprawdzić dostęność
+
-
footer-arrow
Wybierz sklep aby zapytać o produkt
  • Galec Sp. z o. o. ul. Jutrzenki 137, 02-321 Warszawa NIP: 522 25 86 670 | NIP: 5271023642 powołał inspektora ochrony danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z naszym inspektorem ochrony danych osobowych p. Krystian Erens pod adresem e-mail: e.leclerc@infomania.pl
Opis przedmiotu
Opinie klientów
Opis przedmiotu Zakładka informacyjna

Betoniarka to duża, wytrzymała, a przede wszystkim bezpieczna zabawka dla dziecka, nadająca się do zabawy zarówno w domu, jak i na dworze.

Solidny projekt odzwierciedla rzeczywisty wygląd pojazdu i pozwala przenieść się dziecku w świat budownictwa. Betoniarka posiada wiele ruchomych elementów urozmaicających zabawę w piaskownicy. Dziecko może napełnić gruszkę wodą i piaskiem, a dzięki zamontowanej korbie obracać nią i mieszać jej zawartość.

Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Całość wykonana jest z wysokiej jakości, trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę przez cały rok można przechowywać np. na balkonie czy podwórku. Ruchome elementy betoniarki pomagają rozwijać precyzję i umiejętności manualne dziecka oraz odkryć działanie betoniarki, co wzmacnia zdolności obserwacyjne i logiczne myślenie najmłodszych.

Wytrzymały pojazd będący odwzorowaniem prawdziwej betoniarki, auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła

  • Wymiar opakowania: Długość - 59 Wysokość - 27,5 Szerokość - 19,5
  • Wiek dziecka: 3+
  • Kolorystyka: żółty, zielony, niebieski, czerwony
Opinie klientów Zakładka informacyjna

Dodaj opinię

Twoja ocena

Kategorie