Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2021-04-11 sklep nieczynny
Powrót

MAGIC TRUCK BASIC KONTENER

Rating Rating Rating Rating Rating
Opinie: 0 Oceń produkt
  • Numer katalogowy: 36310
  • EAN: 5900694363106
99
99
szt.
Dostępne: 3
w 1 sklepach w całej Polsce
Przeglądasz ofertę:
Wybierz swój sklep aby sprawdzić dostęność
+
-
footer-arrow
Wybierz sklep aby zapytać o produkt
  • Galec Sp. z o. o. ul. Jutrzenki 137, 02-321 Warszawa NIP: 522 25 86 670 | NIP: 5271023642 powołał inspektora ochrony danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z naszym inspektorem ochrony danych osobowych p. Krystian Erens pod adresem e-mail: e.leclerc@infomania.pl
Opis przedmiotu
Opinie klientów
Opis przedmiotu Zakładka informacyjna

Magic Truck Basic Kontener to ogromna ciężarówka firmy Wader. Posiada skrętną skrzynię ładunkową, którą można przyczepić do pojazdu na 2 sposoby.
Kontener posiada rozsuwane drzwi boczne oraz otwieraną tylną klapę. Naczepa posiada wysuwane nóżki podporowe, które pozwalają stworzyć z niej samodzielną przyczepę.
Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach.

Olbrzymią zaletą zabawki jest solidność konstrukcji, dzięki której samochód służy zabawie latami. Sprawdza się w zabawie w pojedynkę oraz w zabawie w grupie, dzięki czemu umożliwia integracje z rówieśnikami.

Ruchome elementy i wiele możliwości zastosowań zabawki pobudzają kreatywność i wyobraźnię dziecka oraz wspierają rozwój jego umiejętności manualnych i motorycznych.

Pojazd - Kontener wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dzieci. auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, masywna konstrukcja i ogromna wytrzymałość, posiada odczepiany, skrętny kontener z rozsuwanymi drzwiami bocznymi i otwieraną tylną klapą oraz nóżkami podporowymi

  • Wymiar opakowania: Długość - 78 Wysokość - 27,5 Szerokość - 19,5
  • Wiek dziecka: 3+
  • Kolorystyka: żółty, zielony, niebieski, czerwony
Opinie klientów Zakładka informacyjna

Dodaj opinię

Twoja ocena

Kategorie