Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2021-04-11 sklep nieczynny
Powrót

MAGIC TRUCK TECHNIC LAWETA ZE SPYCHACZEM

Rating Rating Rating Rating Rating
Opinie: 0 Oceń produkt
  • Numer katalogowy: 36430
  • EAN: 5900694364301
99
99
szt.
Dostępne: 2
w 1 sklepach w całej Polsce
Przeglądasz ofertę:
Wybierz swój sklep aby sprawdzić dostęność
+
-
footer-arrow
Wybierz sklep aby zapytać o produkt
  • Galec Sp. z o. o. ul. Jutrzenki 137, 02-321 Warszawa NIP: 522 25 86 670 | NIP: 5271023642 powołał inspektora ochrony danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z naszym inspektorem ochrony danych osobowych p. Krystian Erens pod adresem e-mail: e.leclerc@infomania.pl
Opis przedmiotu
Opinie klientów
Opis przedmiotu Zakładka informacyjna

Magic Truck Technic Laweta ze spychaczem to duża ciężarówka - laweta o wytrzymałej konstrukcji, realistycznym, nowoczesnym wyglądzie i ciekawej kolorystyce. Rozpali serca wszystkich młodych miłośników pojazdów budowlanych.

Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Ciężarówka i naczepa mocowane są za pomocą jednego uchwytu, przez co pojazd, mimo dużego gabarytu, jest bardzo zwinny i łatwy w sterowaniu.

Naczepa posiada rozkładany podjazd, po którym na lawetę może wjechać spychacz. Jest również wyposażona w rozkładane nóżki podporowe, dzięki którym może stać się samodzielnie stojącą przyczepą. Na naczepie znajduje się spychacz z serii Super Tech Truck wyposażony w ruchomą łyżkę, która pomoże załadować i przewozić materiały potrzebne na budowie.

Zestaw zawiera dodatkowo barierki, którymi mały budowniczy może odgrodzić plac budowy. duża ciężarówka - laweta o długości 78 cm, w skład zestawu wchodzą kabina ciężarówki, skrętna naczepa, spychacz oraz barierki, auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, spychacz (długość 27 cm) wyposażony jest w ruchomą łyżkę, która pomoże załadować i przewozić materiały potrzebne na budowie

  • Wymiar opakowania: Długość - 78 Wysokość - 27,5 Szerokość - 19,5
  • Wiek dziecka: 3+
  • Kolorystyka: żółty, czarny
Opinie klientów Zakładka informacyjna

Dodaj opinię

Twoja ocena

Kategorie