Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2021-04-11 sklep nieczynny
Powrót

MAGIC TRUCKS EMERGENCY - POLICJA

Rating Rating Rating Rating Rating
Opinie: 0 Oceń produkt
  • Numer katalogowy: 36200
  • EAN: 5900694362000
99
99
szt.
Dostępne: 9
w 4 sklepach w całej Polsce
Przeglądasz ofertę:
Wybierz swój sklep aby sprawdzić dostęność
+
-
footer-arrow
Wybierz sklep aby zapytać o produkt
  • Galec Sp. z o. o. ul. Jutrzenki 137, 02-321 Warszawa NIP: 522 25 86 670 | NIP: 5271023642 powołał inspektora ochrony danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z naszym inspektorem ochrony danych osobowych p. Krystian Erens pod adresem e-mail: e.leclerc@infomania.pl
Opis przedmiotu
Opinie klientów
Opis przedmiotu Zakładka informacyjna

Wejdź do świata magicznych ciężarówek świecących w ciemności!

Magic Truck Action to niepowtarzalna seria dużych pojazdów, o których marzy każde dziecko. Stworzone z pasją, są odzwierciedleniem prawdziwych ciężarówek dzięki czemu można się nimi bawić na wiele sposobów, w dzień i w nocy!

Magic Truck Action – Policja w kolorze niebieskim z białymi akcentami posiada skrętną skrzynię ładunkową, którą można przyczepić do pojazdu na 2 sposoby. Kontener posiada rozsuwane drzwi boczne oraz otwieraną tylną klapę, dzięki którym można do niego ładować różne przedmioty.

Naczepa posiada wysuwane nóżki podporowe, które pozwalają stworzyć z niej samodzielną przyczepę. Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Pojazd wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Ogromną zaletą jest trwałość i wytrzymałość konstrukcji, co sprawia, że zabawka może służyć dzieciom latami. 

Zabawka zapakowana w ozdobny karton. Zawartość zestawu: Magic Truck Action – Policja posiada z przodu zamontowane fluorescencyjne światła. Auto posiada odczepiany, skrętny kontener z rozsuwanymi drzwiami bocznymi i z otwieraną tylną klapą oraz nóżkami podporowymi, 2 możliwości przyczepienia naczepy.

  • Wymiar opakowania: Długość – 79 Wysokość – 28 Szerokość – 19,5
  • Wiek dziecka: 3+
  • Kolorystyka: niebieski, czarny, biały
Opinie klientów Zakładka informacyjna

Dodaj opinię

Twoja ocena

Kategorie