Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2021-04-18 sklep nieczynny
Powrót

MAGIC TRUCKS EMERGENCY - STRAŻ

Rating Rating Rating Rating Rating
Opinie: 0 Oceń produkt
  • Numer katalogowy: 36220
  • EAN: 5900694362208
99
99
szt.
Dostępne: 18
w 7 sklepach w całej Polsce
Przeglądasz ofertę:
Wybierz swój sklep aby sprawdzić dostęność
+
-
footer-arrow
Wybierz sklep aby zapytać o produkt
  • Galec Sp. z o. o. ul. Jutrzenki 137, 02-321 Warszawa NIP: 522 25 86 670 | NIP: 5271023642 powołał inspektora ochrony danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z naszym inspektorem ochrony danych osobowych p. Krystian Erens pod adresem e-mail: e.leclerc@infomania.pl
Opis przedmiotu
Opinie klientów
Opis przedmiotu Zakładka informacyjna

Wejdź do świata magicznych ciężarówek świecących w ciemności! Magic Truck Action to niepowtarzalna seria dużych pojazdów, o których marzy każde dziecko.

Stworzone z pasją, są odzwierciedleniem prawdziwych ciężarówek dzięki czemu można się nimi bawić na wiele sposobów, w dzień i w nocy! Magic Truck Action - Straż Pożarna jak na prawdziwy wóz strażacki przystało, posiada wysuwaną, ruchomą drabinę, na końcu której znajduje się kosz dla strażaka, pompkę oraz wąż, z którego po napełnieniu zbiorniczka, tryska woda.

Obrotowe elementy sprawiają, że strumień wody można skierować w dowolną stronę. Skrętną naczepę można przyczepić do kabiny na dwa sposoby, przez co auto może osiągnąć długość 80 cm. Dodatkowo została ona wyposażona w wysuwane nóżki podporowe, dzięki czemu może również stać samodzielnie.

Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Pojazd wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Ogromną zaletą jest trwałość i wytrzymałość konstrukcji, co sprawia, że zabawka może służyć dzieciom latami. Zabawka zapakowana w ozdobny karton.

Zawartość zestawu: Auto z przodu ma zamontowane fluorescencyjne światła, które po naświetleniu świecą w ciemnościach. Duży, wytrzymały, o solidnej konstrukcji wóz strażacki o długości 79 cm wyposażony w wysuwaną, ruchomą drabinę z koszem dla strażaka, wąż, pompkę oraz zbiornik na wodę.

  • Wymiar opakowania: Długość – 79 Wysokość – 28 Szerokość – 19,5
  • Wiek dziecka: 3+
  • Kolorystyka: czerwony, czarny
Opinie klientów Zakładka informacyjna

Dodaj opinię

Twoja ocena

Kategorie