Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2021-04-11 sklep nieczynny
Powrót

MIDDLE TRUCK BETONIARKA ŻÓŁTA W KARTONIE

Rating Rating Rating Rating Rating
Opinie: 0 Oceń produkt
  • Numer katalogowy: 32124
  • EAN: 5900694321243
49
99
szt.
Dostępne: 11
w 3 sklepach w całej Polsce
Przeglądasz ofertę:
Wybierz swój sklep aby sprawdzić dostęność
+
-
footer-arrow
Wybierz sklep aby zapytać o produkt
  • Galec Sp. z o. o. ul. Jutrzenki 137, 02-321 Warszawa NIP: 522 25 86 670 | NIP: 5271023642 powołał inspektora ochrony danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z naszym inspektorem ochrony danych osobowych p. Krystian Erens pod adresem e-mail: e.leclerc@infomania.pl
Opis przedmiotu
Opinie klientów
Opis przedmiotu Zakładka informacyjna

Żółta betoniarka z serii Middle Truck to realistycznie odwzorowany pojazd, który będzie prawdziwą gratką dla każdego małego budowniczego.

Charakteryzuje się solidnym wykonaniem i wytrzymałością, lekkością konstrukcji oraz łatwością sterowania. Dzięki ruchomym elementom urozmaici zabawę w piaskownicy.

Zabawka, dzięki zamontowanej korbie, pozwala na obracanie i mieszanie zawartości obrotowej gruszki. Dzięki temu dziecko może napełnić ją wodą i piaskiem i obserwować uzyskany efekt. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości odpornego na działanie czynników atmosferycznych tworzywa, dzięki czemu zabawka idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy.

Zabawka zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Zawartość zestawu: Pojazd jest wyposażona w obrotową gruszkę z korbą, posiada zaczep z przodu wozu do mocowania linki do ciągnięcia, zapakowany w kartonowe pudełko.

  • Wymiar opakowania: Długość – 43 Wysokość – 26,5 Szerokość – 19
  • Wiek dziecka: 3+
  • Kolorystyka: żółty, czarny
Opinie klientów Zakładka informacyjna

Dodaj opinię

Twoja ocena

Kategorie