Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2021-01-24 sklep nieczynny
Wybierz sklep
Zmień sklep
Porady

Gry planszowe zawsze w cenie

Zaglądając do przeciętnego domu, zobaczymy obraz rodziny, która co prawda przebywa pod jednym dachem, ale każdy spędza czas samotnie. Mama ogląda telewizję, tata ugrzązł w internecie, a dzieci ze smartfonami w rękach spędzają czas w mediach społecznościowych. Ten ponury obraz mogą odmienić…  gry planszowe, które w ciągu jednego popołudnia zintegrują całą rodzinkę.

Prezenty pod choinkę, czyli jak dobierać zabawki do wieku dziecka

Boże Narodzenie to święta, na które najbardziej czekają dzieci. Fantastyczna

Trzeba jednak pamiętać, że zabawki, które podarujemy dzieciom, muszą być dostosowane do ich wieku, bo tylko wtedy sprawią im prawdziwą radość.

Dom i ogród w świątecznym wydaniu.

Choć Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku, to zawsze wielu narzeka, że atmosfera świąteczna to już nie to samo, co kiedyś

Święta bez stresu? Tak, to możliwe.

Chyba każdy doświadczył przedświątecznego napięcia, które czasem jest tak wielkie, że odbiera całą radość oczekiwania na te magiczne dni.

7 sposobów na świąteczny nastrój w domu

Święta Bożego Narodzenia to dni, na które wiele osób czeka cały rok. Nie ma się co dziwić, bo ozdoby świąteczne i bożonarodzeniowy nastrój sprawiają, że czujemy wszechogarniającą błogość i radość. Mamy czas na spotkania z przyjaciółmi i rodziną, spacerujemy nieśpiesznie lasem lub w okolicznym parku, a potem delektujemy się ulubionymi potrawami. Brzmi bajkowo, prawda? W tym wszystkim tkwi jeden haczyk. Świąteczny nastrój nie zjawi się sam – trzeba się o niego postarać!

Bal przebierańców– Jak zrobić kostium dla dziecka?

Choć Halloween jest ciągle stosunkowo nowym zwyczajem w Polsce, to zdobył on wielu zwolenników, szczególnie wśród grona najmłodszych. Dzieci bowiem uwielbiają się przebierać, wówczas mogą przez chwilę poczuć się jak ulubieni bohaterowie bajek.     

z 2

Kategorie

Logowanie

Ulubione

Koszyk