Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2020-11-01 sklep nieczynny
Wybierz sklep
Zmień sklep
Wybierasz produkty
Rezerwujesz
Odbierasz i płacisz w sklepie
Wybierz swój sklep
42 punkty w całej Polsce
Wybierasz produkty
Rezerwujesz
Odbierasz i płacisz

Wkłady do zniczy

Zmień widok
Filtruj Filtruj
Sortuj Sortuj
Filtruj
Cena
-
Produkty dostępne
Producent
Pokaż w sklepie
Pokaż listę sklepów
Lista sklepów
To już wszystkie produkty

Wkłady do zniczy, wybierz ten najlepszy

Nie wiesz jaki wkład do zniczy wybrać na tegoroczne Święto Zmarłych? Pozwól, że przeprowadzimy Cię przez ten proces zakupy i pomożemy wybrać najlepsze dla Ciebie produkty! Zastanawiasz się, czym się różni wkład parafinowy, od wkładu do zniczy olejowych? Wyjaśniamy! Pamiętaj, że w sklepie internetowym sezonwpelni.leclerc.pl znajdziesz obydwa rodzaje wkładów o różnych wielkościach i w przystępnych cenach.

Wkład olejowy czy parafinowy?

W sklepach i supermarketach wybór zniczy i wkładów jest na tyle duży, że klienci sami nie wiedzą, co powinni wybrać, albo czym się od siebie różnią poszczególne produkty. Chcąc pomóc naszym konsumentom w dokonaniu wyboru, dajemy kilka wskazówek czym się kierować podczas wybierania wkładu do zniczy. Jeżeli kupujesz wkłady do zniczy na cmentarz, to zwróć uwagę na etykietę oraz czas palenia świecy! Gdy takiej informacji nie ma na opakowaniu, to stanowczo odradzamy zakup, ponieważ to świadczy o bardzo słabej jakości wkładu i jego szybkim wypaleniu.

Wkład parafinowy

Charakteryzuje się dłuższym czasem spalania i doskonale sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych, nawet tych mało sprzyjających. Wkłady olejowe nie kruszą się oraz równomiernie spalają.

Wkład olejowy

Wkłady olejowe dobrze sprawdzą się podczas niskich oraz wysokich temperatur. Jeżeli w tym roku pogoda Cię zaskoczy, to ten wkład będzie palił się lepiej niż parafinowy. Oprócz tego ten rodzaj wkładu wypala się równomiernie i również ma długi czas spalania tak samo jak wkłady parafinowe.

Cena wkładów jest uzależniona od ich wielkości oraz gramatury samego produktu. Mimo wszystko w naszym sklepie internetowym znajdziesz tanie wkłady, jak i te trochę droższe. Warto wiedzieć, że nasze wkłady do zniczy nie kopcą oraz ani nie uszkadzają wnętrza zniczy jak i samych grobów! Jak zrobić zamówienie w naszym sklepie internetowym? Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię wkłady wraz ze zniczami, zarezerwujesz je, a następnie odbierzesz i opłacisz w wybranym przez siebie sklepie stacjonarnym Leclerc. Od teraz nie musisz się martwić o to, że tuż przed świętem nie zdążysz kupić wkładów, bo z sezonwpelni.leclerc.pl zdążysz zawsze na czas!

Sortuj

Sortowanie według

Filtruj

Cena
-
Producent

Producent

Pokaż w sklepie

Pokaż w sklepie

Kategorie

Logowanie

Ulubione

Koszyk