Wybierz sklep
Zmień sklep
Najbliższa niedziela 2020-11-01 sklep nieczynny
Wybierz sklep
Zmień sklep
Wybierasz produkty
Rezerwujesz
Odbierasz i płacisz w sklepie
Wybierz swój sklep
42 punkty w całej Polsce
Wybierasz produkty
Rezerwujesz
Odbierasz i płacisz

Znicze

Zmień widok
Filtruj Filtruj
Sortuj Sortuj
Filtruj
Cena
-
Produkty dostępne
Producent
Pokaż w sklepie
Pokaż listę sklepów
Lista sklepów
To już wszystkie produkty

Znicze w atrakcyjnych cenach

Upamiętnianie zmarłych 1 listopada to polska tradycja, która jest obecna z nami od wielu, wielu lat! Znicze są stawiane na grobach zmarłych po to, aby oddać im cześć i upamiętnić ich pamięć. Każdy z nas pilnuje co roku, tego, aby zaopatrzyć się odpowiednio wcześniej w znicze na Święto Zmarłych. W sklepie internetowym sezonwpelni.leclerc.pl masz szansę na to, żeby nie zwlekać z zakupami do ostatniej chwili! Niezależnie od tego, czy szukasz małych lub dużych zniczy, to u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Jak to zrobić? Wystarczy, że wybierzesz znicze z naszej oferty, zarezerwujesz je w sklepie internetowym, a następnie opłacisz zakupy na miejscu przy odbiorze w sklepie stacjonarnym! Dzięki tej metodzie możesz odebrać zakupy w wybranym przez siebie sklepie Leclerc bez konieczności płacenia za dostawę! Jest to bardzo wygodny sposób na zakupy i koniecznie wypróbuj go sam.

Ponadczasowe znicze na Święto Zmarłych

W naszym asortymencie znajduje się kilka rodzajów zniczy i jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie coś dla siebie! Cena naszych zniczy jest uzależniona od wielkości oraz jakości ich wykonania. W ofercie znajdziesz m.in. znicze przystępne cenowo, których cena zaczyna się już od 3 zł! Jeżeli Twoje wymagania względem zniczy są o wiele większe i zależy Ci na finezyjnych wzorach i estetycznym wyglądzie, to koniecznie sprawdź znicze, których cena zaczyna się już od 10 zł! Wśród nowoczesnych zniczy znajdziesz m.in. takie z kwiatowymi wzorami bądź wizerunkami świętych. Znicze na cmentarz muszą charakteryzować się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, ponieważ listopad często zaskakuje nas deszczem, a nawet śniegiem! Nasze produkty spełniają te normy i możesz być pewien, że nawet po bardzo długim czasie będą zdatne do użytku po raz kolejny!

Czy wiesz, że…

Słowo znicz pochodzi z języka litewskiego i w swoim oryginalnym znaczeniu znaczy szeptuna? W Polsce pierwszą wzmiankę o zniczach znajdujemy w Rocznikach Jana Długosza, które w pierwotnym wtedy sensie oznaczały „święty ogień”. Nazwa przyjęła się w naszym kraju i zakorzeniła się poprzez przytaczanie jej przez innych polskich poetów. Niegdyś znicze, które były zapalane na grobach zmarłych miały obudowę glinianą, dziś już możemy kupić znicze plastikowe, które są tańsze i sprawdzają się równie dobrze jak nie lepiej od tych glinianych.

Sortuj

Sortowanie według

Filtruj

Cena
-
Producent

Producent

Pokaż w sklepie

Pokaż w sklepie

Kategorie

Logowanie

Ulubione

Koszyk